Ось і настав цей день. 1 вересня - День знань і старту нового навчального року. Хочеться побажати, щоб цей день не був причиною печалі, а запам'ятався довгоочікуваними веселими зустрічами, завзятим і дзвінким сміхом, новими цікавими знайомствами і пробудженням спраги до знань. Щоб сил і терпіння вистачило на весь прийдешній рік! Високих оцінок, легких контрольних, цікавих уроків і вірних друзів, з якими все, що було вже сказано, легко здійсниться!
5 клас Інформатика
- Головна сторінка
- Портфоліо
- Нормативні та правові документи
- З досвіду роботи
- Атестаційні матеріали
- Робота у творчих групах
- Семінари
- Кабінет
- Уроки,що надихають....
- Методична скарбничка
- Фестиваль педагогічних ідей
- Математика - це цікаво та просто !
- Навчальні презентації з математики
- ЗНО з математики
- Для найобдарованіших...
- Перевірка знань
- Коли закінчились уроки...
- Цікавинки з математики
- Мій рідний клас
- Мої досягнення
- Для п'ятикласників
- Роботи моїх учнів
- Учням на урок
- Математика
- Фоторепортаж
- Батькам на замітку
- Щоденник конкурсу " Учитель року 2016"
- Олімпіада інформатика
- Всеосвіта
- Для релаксу...
- Дистанційна освіта 7 клас
- Дистанційна освіта 9 клас інформатика
- Дистанційна освіта 6 клас
- Дистанційна освіта 5 клас Інформатика
неділя, 1 вересня 2019 р.
неділя, 10 березня 2019 р.
Всесвітній тиждень грошей 2019
Про Global Money Week
Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей) – щорічна глобальна ініціатива, що включає акції та заходи по всьому світу.
Гасло Global Money Week у 2019 році – «Навчайся! Накопичуй! Заробляй!», тому що дітям і молоді потрібно здобувати знання і розвивати навички, необхідні для ухвалення впевнених і зважених фінансових рішень упродовж життя.
Вперше заходи Global Money Week були проведені у 2012 році. У 2019 році Global Money Week вже ввосьме об’єднає учасників з різних країн світу.
Детальніше про Всесвітній тиждень грошей можна прочитати за посиланнямнеділя, 24 лютого 2019 р.
Життєва математика....
Цього тижня ми з п'ятикласниками продовжували вивчати додавання та віднімання десяткових дробів.Це надзвичайно важлива тема з математики,адже ми кожного дня зустрічаємось з нею у повсякденному житті.От ми і вирішили дослідити з дітьми де саме можна зіткнутися з десятковими дробами. П'ятикласники власними зусиллями з'ясували. що дроби нас оточують повсякчас:і в магазині,і на вокзалі при купівлі квитків.,і на ринку,і в будівництві,і під час приготування свята, і при поповненні рахунку мобільного телефону,і при підрахунку середнього балу,і в календарі погоди на природознавстві...Діти складали кейси з практичним навантаженням(життєві задачі).Ось погляньте це тільки деякі із них.Молодці!!!Надзвичйно розумні,винахідливі,дотепні ангелята!
Ми- касири...Не вірите...
8 лютого у 5 а та 5 б класах чзш 1 було проведені цікаві уроки математики за кейс технологією.Кейс ситуація була наступна щоденний похід до продуктового магазину.Дітям вчитель запропонуваала скласти фіскальний чек покупки в магазині та спробувати його порахувати.Учні працювали натхненно та з задоволенням,адже це заняття зустрічаються у повсякденному житті.Діти чудово справились із завданням на "відмінно". Учні вчилися бути хорошими господарями, економними та уважними до потреб сусіда,адже чеки вони складали одне одному,вважаючи на бажання друзів.Уроки мали життєве чудове навантаження.Дітям сподобалось працювати над задачами життєвоі математики,а не розв'язувати абстрактні задачі.Подивіться,які чеки склали наші діти.
Всеукпаїнський конкурс "Безпечний інтернет"
З 28 січня по 20 лютого проходить Всеукраїнський конкурс « Безпечний інтернет », який об'єднує всіх, хто користується всесвітньою мережею, та допомагає учням 1–11 класів отримувати максимум користі, від часу, проведеного за комп'ютером.
Учні нашої школи стали активними його учасниками. Головна мета — нагадати про необхідність інформування учнів про небезпеки, з якими вони можуть зіткнутися в інтернеті. Цей конкурс допоможе сформувати інформаційну грамотність, яка рятуватиме учнів від неприємностей, що можуть очікувати в глобальній павутині.
В основі завдань — не шкільна програма з інформатики, а цікаві та важливі питання, з якими стикається кожна дитина, коли користується комп'ютером, планшетом, смартфоном та виходить в інтернет.
Конкурс проводиться у зручному онлайн-форматі. Завдання потрібно розв'язувати прямо на сайті, куди можна потрапити з комп'ютера або планшета, під'єднаного до інтернет-мережі.
Учень сам обирає час для участі в конкурсі (в проміжку, зазначеному організаторами), проте всі завдання потрібно розв'язати за один раз, вклавшись у 40 хвилин.
Після завершення роботи на завданнями учень побачить свій результат та зможе отримати свою нагороду(сертифікат різного ступеня І,ІІ,ІІІ)
Сьогодні оголосили результати Всеукраїнського конкурсу "Безпечний інтернет". Цікаво побачити підсумки...Ось як ми справились із завданнями :усіх учнів -учасників 68,отримали сертифікат учасника 23 учні,сертифікат 1 ступеня 13 учнів,сертифікат 2 ступеня 20 дітей,сертифікат 3 ступеня 11 учнів.Загальний якісний показник - 66%.Молодці!!! Усім щире дякую за участь та підтримку.коментарі.
Підписатися на:
Дописи (Atom)