Портфоліо



 



                   Працюю у найкращій та найповажнішій  школі нашого міста ,
 у школі, де поважають та цінуюють кожну особистість, у школі, 
яка по праву носить №1 
Про себе 
Джох Галина Іванівна - учитель математики та інформатики  Червоноградської ЗОШ I-III ступенів №1,
спеціаліст вищої категорії,
звання " Методист "
 Освіта: вища
Закінчила Тернопільський педагогічний інститут за спеціальністю " вчитель математики, інформатики, обчислювальної техніки,1992 рік 
Педагогічний стаж : 26 років
Атестація : 2017 рік
Науково - методична проблема:  


Розвиток творчого потенціалу школяра через використання  інноваційних технологій 
Педагогічне кредо: 
Учні будуть дізнаватися нове не тільки від мене, вони будуть відкривати це нове і самостійно. Моє завдання – допомогти їм розкрити та розвинути свій творчий потенціал.”

            
           Я - вчитель сучасної школи, і пишаюся цим. Всі ми були учнями, і напевно у кожного був учитель, якого ми любили, поважали, більше за інших. Він був не просто педагогом, а й мамою і сестрою, а часто і старшим другом. Саме такий учитель та інтерес до математики і вплинули на мій вибір професії. Вибравши професію вчителя, я з одного боку, займаюся улюбленим предметом, а з іншого, можу передавати свої знання майбутнім поколінням. Вчитель веде по сходах дорослішання майбутнього інженера і лікаря, юриста і будівельника. Формує фундамент їх знань і вмінь, основи їх світогляду і характеру. Вчитель працює на завтрашній день.  
                 « Гарний вчитель - це, насамперед людина, яка любить дітей, знаходить радість у спілкуванні з ними. Вірить у те, що кожна дитина може стати доброю людиною, вміє дружити з дітьми, бере близько до серця дитячі радощі і прикрощі, знає душу дитини, ніколи не забуває, що й сам був дитиною», - вважав С. Сухомлинський. Саме його словами я керуюся у своїй роботі з дітьми.  
               А яким же повинен бути сучасний вчитель? На мою думку, сучасний учитель повинен бути інтелігентним і ерудованим, енергійним, творчим і відчайдушним. Я  прагну виростити вільного, самостійного, відповідального, критично мислячого і щасливого громадянина. Поєдную традиційну методику, спрямовану на формування знань, умінь, навичок і сучасні засоби навчання. Надіюсь ,що учні із задоволенням йдуть на урок,  вони знають, що їх чекає зустріч з новим, цікавим, незвичайним. Один із найпотужніших важелів у навчанні - це інтерес дитини.   
             Я вважаю, що основна відмінність сучасної школи, полягає в тому, що з'явилася велика кількість інформаційних, мережевих технологій, які просто необхідно застосовувати в освітньому процесі. Моя методика базується на інноваційних технологіях в процесі навчання із застосуванням інформаційно-комунікаційних технологій. Традиційна система навчання повинна бути модернізована, і в майбутньому, я вважаю, необхідно створювати індивідуальні освітні траєкторії кожного учня. Думаю, що використання інформаційно-комунікаційних технологій створює нові перспективи індивідуального підходу до кожної дитини, допомагає розкрити його внутрішній потенціал.  Щоб застосовувати новітні технології на уроці, я постійно  навчаюсь,удосконалююсь, розвиваюсь.
        Цінності - це те, що особливо важливо для людини. Їх усвідомлення та реалізація дають їй можливість сформуватись як особистість, відчути задоволення від праці. Моральні цінності служать ідеалом для всіх людей.
Мої цінності та ідеали
Учитель – освічена, різносторонньо розвинута і
високоморальна особистість
 Учитель – співчутлива людина, що розуміє чуже
горе
 Учитель – людина, що вміє прощати. В його серці
значне місце займають такі прекрасні якості, як
доброзичливість, милосердя й любов
 Учитель здійснює досить сильний вплив на своїх учнів, який має бути позитивним
 Учитель – авторитет для учня. Вихованці повинні поважати та довіряти досвіду свого вчителя
 Учитель – людина ввічлива, творча, комунікабельна, вміє
стримувати емоції
 Учитель для дітей – не тільки носій знань, а й друг, що повністю відчуває і розуміє дітей, їх почуття і думки

 А найголовніше – це людина, яка щиро любить своїх учнів

Немає коментарів:

Дописати коментар